LW trampkarz starszy: wyjazd do miasta 3 wysp

12 września br. AP Kotwica Kołobrzeg pojechała w daleki zakątek naszego województwa, aby powiększyć swój dorobek punktowy.

5 kolejka rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych dla Floty Świnoujście oraz AP Kotwica Kołobrzeg miała rozstrzygnąć się na obiekcie sportowym przy ul. Jana Matejki 17. Wynik zawodów otworzył Tomasz Dziopa w 33 minucie i dał prowadzenie gościom (0:1). Jednak radość trwała krótko. W 34 minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania (1:1), a już w 36 minucie wyszli na prowadzenie (2:1). Utrata 2 goli w 3 minuty, wprowadziło wahania nastrojów na ławce kołobrzeskiego duetu trenerskiego Szcześniak – Dworkiewicz. W 40 minucie gospodarze podwyższyli rezultat na 3:1. W szatni padły konkretne zalecenia dla piłkarzy AP Kotwica Kołobrzeg. Wnioski okazały się trafne, bowiem AP Kotwica Kołobrzeg dwukrotnie trafiła do siatki miejscowych. W 45 minucie gola kontaktowego zdobył Jurii Czyż (3:2), natomiast w 61 minucie bramkę na wagę remisu strzelił paweł Latkowski (3:3).

Życzymy naszej ekipie wygranej w następnym meczu.